Erector Complex w Hebe — czy jest dostępny w drogerii? Cena

Erector Complex nie jest dostępny w drogeriach Hebe. Ta specjalistyczna formuła płynna z ekstraktami grzybów adaptogennych (Cordyceps i Reishi) jest sprzedawana wyłącznie przez oficjalnego producenta na erectorcomplex.pl.

Erector Complex — suplement diety dla mężczyzn

Erector Complex

Suplement diety · Cordyceps + Reishi

298 zł 147 zł -50%
+48
Za pobraniem Dostawa 2-4 dni Gwarancja 30 dni

Dlaczego Erector Complex nie jest dostępny w drogerii Hebe?

  • Hebe to drogeria skupiona na kosmetykach, pielęgnacji i podstawowych suplementach — Erector Complex to specjalistyczny suplement premium dla mężczyzn, nieodpowiadający profilowi drogeryjnemu.
  • Na oficjalnej stronie producenta zakupisz Erector Complex w najniższej cenie 147 zł — bez marży drogeryjnej.
  • Producent zapewnia 30-dniową gwarancję satysfakcji z pełnym zwrotem pieniędzy, niedostępną w drogeriach.

Czym jest Hebe? Profil sieci

Hebe to polska sieć drogerii należąca do grupy Jeronimo Martins (właściciel sieci Biedronka). Z ponad 300 sklepami w całej Polsce, Hebe jest jedną z najpopularniejszych drogerii w kraju. Oferta obejmuje kosmetyki, perfumy, produkty do pielęgnacji ciała i włosów, artykuły higieniczne oraz ograniczony wybór suplementów diety. Hebe wyróżnia się nowoczesnymi sklepami, atrakcyjną ekspozycją i silną obecnością w mediach społecznościowych. Suplementy diety stanowią marginalną część asortymentu Hebe.

Dlaczego producent nie współpracuje z Hebe?

Hebe jako drogeria ma zupełnie inny profil asortymentowy niż apteka. Suplementy diety to niewielka część oferty Hebe, ograniczona do popularnych witamin i minerałów. Erector Complex z Cordyceps i Reishi to specjalistyczny preparat wymagający: (1) kontrolowanego przechowywania — ekstrakt płynny jest wrażliwy na temperaturę, (2) doradztwa produktowego — personel drogerii nie ma kompetencji farmaceutycznych, (3) kanału dystrybucji D2C wybranego przez producenta.

Drogeria Hebe vs oficjalna strona producenta

Kryterium Hebe Oficjalna strona
Profil sklepu Drogeria — kosmetyki, pielęgnacja Oficjalny producent suplementu
Cena Erector Complex Niedostępny 147 zł (rabat -50%)
Doradztwo Konsultantka kosmetyczna Konsultant producenta (specjalistyczny)
Gwarancja zwrotu 14 dni na nieotwarte 30 dni nawet po otwarciu
Asortyment suplementów Podstawowe witaminy Specjalistyczna formuła z adaptogenami

Gdzie kupić oryginalny Erector Complex?

Jedynym autoryzowanym miejscem zakupu Erector Complex jest oficjalna strona producenta erectorcomplex.pl. Zamawiając bezpośrednio od producenta, masz pewność otrzymania oryginalnego produktu z pełną gwarancją satysfakcji 30 dni, aktualnym terminem ważności i prawidłowymi warunkami przechowywania.

Aktualna cena i promocja — 2026

Aktualna cena promocyjna Erector Complex to 147 zł (zamiast 298 zł) — rabat 50%. Płatność za pobraniem — nie musisz płacić z góry. Dostawa kurierem na terenie całej Polski w 2-4 dni robocze. Koszt dostawy jest wliczony w cenę produktu.

Bezpieczeństwo zakupu poza drogerii

Hebe jest wiarygodną siecią handlową, ale nie jest ani apteką, ani autoryzowanym sprzedawcą suplementów specjalistycznych. Zakup Erector Complex na oficjalnej stronie producenta jest bezpieczny i objęty pełną ochroną prawną.

Skład i forma Erector Complex

Erector Complex to skoncentrowany suplement diety w formie płynnej (50 ml butelka z pipetą) zawierający:

  • Cordyceps sinensis — 60 mg/ml, standaryzowany do 30% polisacharydów. Wspiera witalność i wydolność fizyczną.
  • Reishi (Ganoderma lucidum) — 60 mg/ml, standaryzowany do 30% polisacharydów. Adaptogen wspierający odporność i równowagę hormonalną.

Pozostałe składniki: woda, glicerol (nośnik), naturalny aromat cytrynowy, kwas cytrynowy, sorbinian potasu, glikozydy stewiolowe ze stewii (E960a).

Dawkowanie i sposób stosowania

Zalecana dzienna porcja to 1 ml (jedna pełna pipeta). Najlepiej rano, pod język lub z niewielką ilością wody, 20-30 minut przed posiłkiem. Zalecany minimalny cykl stosowania to 30 dni. Nie przekraczaj zalecanej dawki.

Gwarancja satysfakcji i zwroty

Producent oferuje 30-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni od zakupu i otrzymać pełny zwrot pieniędzy. Szczegóły na stronie Zwroty i reklamacje.

Najczęstsze pytania — Erector Complex i Hebe

Czy Hebe sprzedaje suplementy diety?
Hebe oferuje ograniczony wybór podstawowych suplementów diety — głównie witaminy, minerały i preparaty kolagenowe. Specjalistyczne suplementy z adaptogenami (jak Erector Complex z Cordyceps i Reishi) nie są częścią asortymentu Hebe.
Czy mogę kupić Erector Complex na hfrebe.pl?
Nie — Erector Complex nie jest dostępny na hebe.pl ani w żadnym sklepie stacjonarnym Hebe. Jedynym autoryzowanym miejscem zakupu jest oficjalna strona erectorcomplex.pl.
Dlaczego szukam Erector Complex w Hebe a nie w aptece?
Erector Complex nie jest dostępny ani w drogeriach (Hebe, Rossmann), ani w aptekach (Dr.Max, DOZ, Gemini, Ziko). Producent prowadzi wyłącznie sprzedaż bezpośrednią na erectorcomplex.pl — to jedyne miejsce, gdzie kupisz oryginalny produkt za 147 zł z gwarancją satysfakcji.

Zamów oryginalny Erector Complex

Jedynym autoryzowanym miejscem zakupu jest oficjalna strona producenta. Sprawdź aktualną cenę i zamów z dostawą za pobraniem.

Przejdź na stronę główną

⚠️ Suplement diety. Nie stosować jako zamiennik zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji. Produkt nie jest przeznaczony dla osób poniżej 18 roku życia.

Oficjalna oferta producenta

Erector Complex

Suplement diety · Cordyceps + Reishi

298 zł 147 zł -50%
Zamów teraz -50%
  • Płatność za pobraniem
  • Dostawa 2-4 dni
  • Gwarancja 30 dni
  • Oryginalny produkt
Erector Complex
Erector Complex 298 zł 147 zł